Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
No Tallinas būs tiešie Ryanair reisi uz Nirnbergu
No Tallinas būs tiešie Ryanair reisi uz Nirnbergu
Īrijas zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair" jau 8. aprīlī uzsāks regulārus lidojumus no Tallinas uz Vācijas pilsētu Nirnbergu. Plānots, ka lidojumi notiks vasaras sezonā, proti, līdz oktobrim.

Paredzams, ka lidojumi notiks divas reizes nedēļā – pirmdienās un piektdienās. Ļoti iespējams, ka lidojumi šajā maršrutā turpināsies arī pēc vasaras sezonas beigām.

Ryanair Jaunumi

14.11.2022

Uz Londonu nevar lidot bez pases

Par visai nepatīkamu un neērtu situāciju, kādā regulāri iekuļas "airBaltic" pasažieri, kuri dodas uz Lielbritāniju, Latvijas Televīzijas raidījumam "4. studija" ziņoja kāda skatītāja. Ja lidojumam esat reģistrējušies internetā un ceļojat tikai ar rokas bagāžu, tad jāatceras, ka, lidojot, piemēram, uz Londonu, ir jāiziet arī robežkontrole.


05.11.2022

Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus

Aviokompānija "Ryanair" publicējusi paziņojumu pasažieriem, kuri plāno ceļot šā gada novembrī, vēsta medijs "Euronews".  Aviokompānijas mājaslapa un aplikācija no 8. novembra plkst. 18 līdz 9. novembra plkst. 5 tehnisku iemeslu dēļ nedarbosies.

01.11.2022

Aviokompānija Ryanair no Rīgas lidos uz 27 galamērķiem

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" ziemas sezonā, kas sāksies 30.oktobrī, no lidostas "Rīga" veiks reisus uz 27 galamērķiem, paziņoja lidsabiedrība. No tiem visvairāk jeb septiņi galamērķi būs Lielbritānijā - Bristole, Edinburga, Īstmidlenda, Līdsa/Bredforda, Londonas Stanstedas lidosta, Mančestra un Ņūkāsla.


07.08.2022

Aviokompānija Ryanair jau tuvākajā laikā plāno celt aviobiļešu cenas

Aviobiļetes ir pārāk lētas, un to cena ir jāceļ, intervijā biznesa medijam Financial Times paziņojis lielākās zemo cenu aviokompānijas izpilddirektors Maikls Olīrijs (Michael O Leary). “Ryanair” Olīrija vadībā kļuvis par budžeta ceļojumu ēras pionieri, piedāvājot lētas biļetes un padarot lidojumus pieejamus miljoniem cilvēku, vienlaikus radot spiedienu uz pilna servisa pārvadātāju peļņu un cenu politiku.