Wizz Air

Meklēt lētas aviobiļetes
Forbes iekļauj Jožefu Vāradi 100 labāko ungāru vidū
Forbes iekļauj Jožefu Vāradi 100 labāko ungāru vidū
Budapeštā, 2022. gada 8. februārī. Eiropas visstraujāk augošā un ilgtspējīgākā lidsabiedrība* Wizz Air ar lepnumu informē, ka Forbes ir izvēlējies tās vadītāju Jožefu Vāradi par vienu no 100 labākajiem ungāriem, kas visu sasnieguši pašu spēkiem, un viņš ir redzams uz izdevuma februāra numura pirmā vāka.

Kopš Wizz Air dibināšanas 2004. gadā Jožefs Vāradi vada lidsabiedrību no vienas panākumu virsotnes uz nākamo, nostiprinot tās zemizmaksu līderes pozīciju Eiropas aviopārvadājumu sektorā. Pirms viņš tika atzīts par vienu no Ungārijas sekmīgākajām personām, kas visu sasniegušas pašu spēkiem, viņš saņēma Zemizmaksu līderības balvu 2021. gada „Flight Global” Lidsabiedrību stratēģiju apbalvošanā. Šis apbalvojums pauda atzinību Jožefa augsti kvalitatīvajai līderībai, īpašu uzmanību pievēršot izciliem rezultātiem Covid-19 pandēmijas laikā, kad Wizz Air ieguldīja līdzekļus avioparkā, cilvēkos un tīklā, vienlaikus saglabājot spēcīgu likviditātes pozīciju un ieguldījumu kategorijas bilanci.

Forbes godina Jožefa Vāradi izcilo karjeru, sākot no desmit darba gadiem uzņēmumā Procter & Gamble, un viņa veikto ultrazemizmaksu modeļa konceptualizāciju un apgūšanu, līdz viņa nemitīgajiem centieniem izvirzīt WizzAir par strukturālu uzvarētāju pēc pandēmijas.

* Sustainalytics ir nosaucis WizzAir par ilgtspējīgāko aviokompāniju Eiropā.

Wizz Air Jaunumi

14.05.2022

WizzAir: 40 % ATLAIDE Jūsu nākamajam piedzīvojumam

Vai esat gatavi EuroWIZZon? 40 valstis, 40 % atlaide aviobiļešu cenām un neaizmirstams dziesmu konkurss Turīnā! Pērciet WizzAir biļeti šodien ar atlaidi noteiktiem lidojumiem uz dažādiem galamērķiem un ceļojiet līdz 2022. gada 23. jūnijam!
03.02.2022

LIDSABIEDRĪBA WIZZAIR UZSĀK JAUNU KAMPAŅU AUTO NOMAS KLIENTIEM

Eiropas visstraujāk augoša un visilgtspējīgākā  aviokompānija Wizz Air šodien informēja par jaunu auto nomas atlīdzības plānu kopā ar Green Motion un sadarbībā ar vienu no pasaules lielākajām tiešsaistes auto nomas platformām Rentalcars.com.
02.02.2022

Wizzair aviobiļetes no 4.99 eur

Eiropas visstraujāk augošā lidsabiedrība Wizz Air šodien izsludina akciju! Ceļotgribētāji Wizz Air tīklā šodien var iegādāties aviobiļetes lidojumiem līdz un ieskaitot 2022. gada 31. martu no 4.99 EUR.


19.03.2021

Aviokompanija «Wizz Air» uzrauga ierobežojumus un nesteidz paziņot jaunus galamērķus no Rīgas

Pirms pandēmijas Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība "Wizz Air" bija viena no tām, kas nodrošināja lidojumus no Rīgas arī uz valstīm ārpus ES, piemēram, Kutaisi (Gruzija), Kijevu (Ukraina) un Telavivu (Izraēla).