Wizz Air

Meklēt lētas aviobiļetes
LIDSABIEDRĪBA WIZZAIR UZSĀK JAUNU KAMPAŅU AUTO NOMAS KLIENTIEM
LIDSABIEDRĪBA WIZZAIR UZSĀK JAUNU KAMPAŅU AUTO NOMAS KLIENTIEM
Eiropas visstraujāk augoša un visilgtspējīgākā  aviokompānija Wizz Air šodien informēja par jaunu auto nomas atlīdzības plānu kopā ar Green Motion un sadarbībā ar vienu no pasaules lielākajām tiešsaistes auto nomas platformām Rentalcars.com. Saskaņā ar lidsabiedrības nemitīgajiem ilgtspējības centieniem ceļotāji saņems līdz 10 % naudas atmaksu, kad izvēlēsies nomāt elektrisko vai hibrīdo automobili no pasaules ievērojamākā zemākas ogļskābās gāzes izplūdes auto nomas pakalpojumu sniedzēja Green Motion.

Līdztekus piekļuvei cenas ziņā pieejamiem, klientiem draudzīgiem auto nomas variantiem, izmantojot pašreizējo sadarbību ar Rentalcars.com, Wizz Air arī atalgo ar papildu naudas atmaksu klientus, kuri izvēlas ilgtspējīgāku auto nomas variantu. Green Motion ir saņēmis atzinību par pūliņiem nodrošināt zemāku izmešu auto nomu — astoņus gadus pēc kārtas uzņēmumam ir piešķirts apbalvojums „Green Fleet of the Year”.

Izmantojot sadarbību ar Rentalcars.com, Wizz Air klienti jau var saņemt atpakaļ 5 % no auto nomas cenas, bet tagad, izvēloties automobili no Green Motion, kas ir pieejams 54 valstīs visā pasaulē, tostarp 38 lidostās, kur darbojas Wizz Air, klienti saņem atpakaļ 10 % no auto nomas cenas. Ar visiem noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit.

Wizz Air Personāldaļas un vides, sociālo un pārvaldības (ESG) jautājumu vadītājs Juhans Eidhāgens sacīja: „Mēs lidsabiedrībā Wizz Air ar plašu ilgtspējības iniciatīvu klāstu nepārtraukti cenšamies mazināt savu ietekmi uz vidi. Tas apvienojumā ar mūsu centieniem uzlabot klientu apkalpošanu ir iemesls, kāpēc mēs ar mūsu sadarbības partnera Rentalcars.com starpniecību ar prieku uzsākam šo jauno atlīdzības plānu, kas ļaus mūsu klientiem ar atlaidi vienkārši nomāt automobiļus mūsu plašajā tīklā un izdarīt viszaļāko izvēli, dodot priekšroku Green Motion. Mēs jau lepojamies ar Eiropas aviācijas nozarē viszemāko ogļskābās gāzes izplūdi — tikai 57,2 gramiem uz pasažierkilometru —, un šī sadarbība vēl vairāk nostiprina mūsu līderpozīciju ilgtspējības jomā.”

Rentalcars.com valdes priekšsēdētāja vietnieks un rīkotājdirektors Matiass Šmids komentēja: „Mēs ar prieku sadarbojamies ar Wizz Air, lai piedāvātu ceļotājiem piekļuvi videi draudzīgiem auto nomas variantiem sadarbībā ar Green Motion; tādējādi lidsabiedrības klienti var ne tikai dot ieguldījumu vides aizsardzībā, bet arī ievērojami ietaupīt. Mēs sadarbojamies ar Wizz Air vairāk nekā septiņus gadus, uzņēmums ir mūsu vērtīgs partneris, un šī jaunā iniciatīva mūs īpaši aizrauj.”

Green Motion dibinātājs un vadītājs Ričards Loudens sacīja: „Esmu gandarīts, ka Rentalcars.com un Wizz Air izvēlējās Green Motion, lai turpinātu veicināt un piedāvāt visilgtspējīgākos ceļošanas variantus, sākot no lidojumiem līdz auto nomai. Green Motion piedāvā vienu no plašākajām videi draudzīgu automobiļu izvēlēm mūsu nozarē, tostarp hibrīda, no elektrotīkla uzlādējamus hibrīda un pilnīgi elektriskus automobiļus, ko var nomāt Green Motion atrašanās vietās daudzos Wizz Air galamērķos. Tīkls Green Motion ļoti vēlas cieši sadarboties ar Wizz Air un Rentalcars.com, lai sniegtu šo brīnišķīgo ieguvumu, kas atalgo mūsu kopīgos klientus par pievienošanos mums mūsu ceļā pretī zaļākai auto nomai pa braucienam vien.”


Par Green Motion

Green Motion ir pasaulē ievērojamākais auto nomas ar zemāku ogļskābās gāzes izplūdi nodrošināšanas zīmols. Green Motion nepārtraukti augošais 100% franšīzes tīkls pašlaik sastāv no vairāk nekā 550 darbības vietām 54 valstīs visā pasaulē. Zīmola Green Motion nolūks ir ne vien sniegt videi draudzīgākus automobiļu nomas pakalpojumus, bet ar mūsu viena zīmola vairāku pakalpojumu stratēģiju nodrošināt arī atklātību, godīgumu un caurredzamību katram klientam. Tāpat Green Motion atrodas auto nomas nozares mobilitātes inovāciju priekšgalā, ieviešot jaunākās tehnoloģijas, lai sniegtu patiesi saskaņotus mobilitātes pakalpojumus.


Wizz Air Jaunumi

14.05.2022

WizzAir: 40 % ATLAIDE Jūsu nākamajam piedzīvojumam

Vai esat gatavi EuroWIZZon? 40 valstis, 40 % atlaide aviobiļešu cenām un neaizmirstams dziesmu konkurss Turīnā! Pērciet WizzAir biļeti šodien ar atlaidi noteiktiem lidojumiem uz dažādiem galamērķiem un ceļojiet līdz 2022. gada 23. jūnijam!
09.02.2022

Forbes iekļauj Jožefu Vāradi 100 labāko ungāru vidū

Budapeštā, 2022. gada 8. februārī. Eiropas visstraujāk augošā un ilgtspējīgākā lidsabiedrība* Wizz Air ar lepnumu informē, ka Forbes ir izvēlējies tās vadītāju Jožefu Vāradi par vienu no 100 labākajiem ungāriem, kas visu sasnieguši pašu spēkiem, un viņš ir redzams uz izdevuma februāra numura pirmā vāka.


02.02.2022

Wizzair aviobiļetes no 4.99 eur

Eiropas visstraujāk augošā lidsabiedrība Wizz Air šodien izsludina akciju! Ceļotgribētāji Wizz Air tīklā šodien var iegādāties aviobiļetes lidojumiem līdz un ieskaitot 2022. gada 31. martu no 4.99 EUR.


19.03.2021

Aviokompanija «Wizz Air» uzrauga ierobežojumus un nesteidz paziņot jaunus galamērķus no Rīgas

Pirms pandēmijas Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība "Wizz Air" bija viena no tām, kas nodrošināja lidojumus no Rīgas arī uz valstīm ārpus ES, piemēram, Kutaisi (Gruzija), Kijevu (Ukraina) un Telavivu (Izraēla).