Zemo cenu aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Lēto aviobiļešu meklēšanā

Lēto aviobiļešu meklēšanā un iegādē pieredzei ir noteicošā loma. Gadu gaitā šajā jomā profesionāļi uzlabo savas prasmes un atrod arvien jaunus veidus, kā tikt pie izdevīgiem piedāvājumiem. Tieši tāpēc vērsties pie profesionāla aģenta ar plašu pieredzi ir lieliska izvēle tiem, kas tiecas ietaupīt uz pārlidojumiem.

Lai izprastu aviobiļešu pasauli, nepieciešams ne tikai laiks, bet arī rūpīga tirgus izpēte. Sadarbojoties ar profesionālu aģentu, kuram ir zināšanas par aviosabiedrību cenām, kodiem un atlaidēm, lētu aviobiļešu atrašana kļūst par mākslu. Šādi profesionāļi zina par visiem iespējamiem īpašajiem piedāvājumiem, akcijām un sezonas atlaidēm.

Runājot par lētu lidojumu atrašanu, ir svarīgi ne tikai apskatīt labi zināmas populāras vietnes, bet arī meklēt sarežģītākus maršrutus, kas var nebūt tik acīmredzami. Pieredzējuši profesionāļi var identificēt šos slēptos maršrutus, kas ļauj ceļotājiem ietaupīt naudu, neapdraudot lidojumu pieredzi.

Tomēr naudas taupīšana ne vienmēr nozīmē atteikšanos no komforta. Meklējot lētas aviobiļetes, profesionāļi ņem vērā klienta vēlmes un ir atbildīgi par labāko variantu izvēli. Tādā veidā ceļotājiem ir pieejamas ne tikai zemākas cenas, bet arī iespēja izbaudīt patīkamu un drošu lidojumu.

Ja meklējat ekspertu, kas palīdzēs jums atrast izdevīgākās aviobiļetes, vērsieties pie profesionāla ceļojumu aģenta ar plašu pieredzi. Ar dziļām zināšanām šajā jomā un prasmi pareizi formulēt uzdevumu, viņš izvēlēsies lidojuma variantu, kas palīdzēs jums ievērojami ietaupīt  ceļojumā.

Lūk, daži noslēpumi, kā iegādāties vislētāko lidojumu jau tagad!


Pirmo gājputnu aizlidošana uz siltākām zemēm ne vienu vien mudina sekot to piemēram un meklēt lētu ceļojumu iespējas rudenim un ziemai. Kā atrast vislētāko piedāvājumu uz izvēlēto galamērķi? Vienas gatavas receptes, protams, šeit nav, taču ir dažas viltības, ko vērts paturēt prātā, meklējot lidojuma biļetes savam ekonomiskajam rudens vai ziemas ceļojumam.

Apkopojam dažus ieteikumus no ceļojumu biroja “Astra tūre”, kas piedāvā arī zemāko cenu aviobiļešu kases pakalpojumus.


Dažās dienās lidojumi ir lētāki


Skaidrs, ka ikviens cenšas pakārtot savu ceļojumu savai ikdienai tā, lai maksimāli neskartu darba laiku un ietaupītu atvaļinājuma dienas. Tieši tādēļ lidojumi ir dārgāki piektdienās un svētdienās. Ja iespējams, tad izvēlies lidojumu otrdienā, trešdienā un sestdienā! Tās, kā redzams aviokompāniju cenu kalendāros, ir lētākas dienas lidojumiem.

 
Aviobiļetes vienai personai nereti ir lētākas


Parasti brīvā laika ceļojumos cilvēki dodas divatā vai nelielā kompānijā. Atlasot lidojumus noteiktam braucēju skaitam, kopējā summa par aviobiļetēm, ļoti iespējams, būs lielāka, nekā atlasot tos pašus lidojumus pa vienam. Kādēļ tā? Rezervēšanas sistēmas ir veidotas tā, lai piedāvātu vienas cenu kategorijas biļetes visiem pasažieriem, pieņemot, ka tie, kas brauc kopā, vēlēsies sēdēt blakus. Taču, iespējams, ka vienīgās divas vietas blakus maksā krietni vairāk, nekā divas vietas – atsevišķi. Un var taču tās dažas stundas lidojuma pavadīt arī atsevišķi, ja tādā veidā iespējams ietaupīt?

 
Esiet elastīgi laika ziņā


Pārsēšanās, šķiet, ir lielākais bieds ceļotājiem, taču ne vienmēr tas ir pamatots. Dažkārt, izvēloties netiešo reisu, iespējams patiešām pamatīgi ietaupīt cenas ziņā un nokļūt galamērķī varbūt tikai pusotru vai pāris stundas vēlāk. Un vispār, ja jau dodaties brīvdienās, kādēļ pie reizes neapskatīt tranzīta pilsētu? Pilsētas ar lielākajām lidostām, caur kurām bieži notiek reisu savienojums, kā Berlīne, Maskava vai Stambula noteikti ir apmeklējuma vērtas.

 
Sekot līdzi pēdējā brīža piedāvājumiem


Ja mērķis ir atpūtas ceļojums, izdevīgāk būs iegādāties pilnos brīvdienu piedāvājumus uz pieprasītākajiem (un tātad arī pārbaudītākajiem) kūrortiem. Pērkot un rezervējot atsevišķi lidojumu, viesnīcu, automašīnas nomu vai citus vietējā transporta pakalpojumus, kopējie izdevumi var būt lielāki nekā īstā brīdī iegādājoties pēdējā brīža atpūtas ceļojumu visai ģimenei.


Salīdziniet cenas aviobiļešu rezervēšanas mājaslapās

Pirms doties uz noteiktas aviokompānijas mājas lapu, ieteicams veikt cenu salīdzināšanu, piemēram, AvioKase.lv. Šādas tiešsaistes aviobiļešu rezervēšanas platformas jūsu vietā atlasa visus iespējamos lidojumus izvēlētajos datumos uz nepieciešamo galamērķi, lai jūs varētu būt drošs, ka izvēlētais ceļojums

Zemo cenu aviobiļetes Jaunumi

1 2 3 4
08.02.2024

Pasažiere iesniedz sūdzību pret lidsabiedrību par krūšturi

Kāda lidsabiedrības “Delta Airlines” pasažiere iesniegusi sūdzību pret lidsabiedrību apsūdzot to diskriminācijā. Proti, viņa saņēmusi aizrādījumu par atrašanos lidmašīnā bez krūštura. Incidents noticis 2024. gada 22. janvārī lidmašīnā,
23.01.2024

Cik stundās var aizlidot no Londonas līdz Ņujorkai? Ātrāko lidmašīnu TOP5

Aviosatiksme starp Ņujorku un Londonu ir viena no noslogotākajām pasaules aviācijā. Portāls “Simpleflying”, izmantojot “FlightAware” un “Flightradar24” datus ir noskaidrojis, kādu modeļu lidmašīnas šo ceļu veikušas visātrāk

23.10.2023

Lidsabiedrība taupa laiku, mainot pasažieru iekāpšanas kārtību

Teju katrs, kurš dodas ceļā ar lidmašīnu ir ievērojis kādu Mērfija likumu – ja sēdvietas ir pie ejas, tad noteikti pēdējā brīdī lidmašīnā iekāps pasažieris, kura vieta ir pie loga pieceļot kājās citus pasažierus un nereti radot sastrēgumus.

11.10.2023

Kļūdas aviobiļešu tarifi: kas tas ir un kā to izmantot, lai lidotu pa lēto?

Meklējat lētas aviobiļetes nākamajam atvaļinājumam? Kļūdas tarifi var būt jūsu labākais atradums. Kā norāda nosaukums, kļūdas tarifi (error fare) ir kļūdas, kas tiek pieļautas, norādot lidojuma cenu tiešsaistē.
1 2 3 4