Zemo cenu aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
ANO atliek ziņojumu par Minskā nosēdināto Ryanair lidmašīnu
ANO atliek ziņojumu par Minskā nosēdināto Ryanair lidmašīnu
ANO aviācijas aģentūra ICAO otrdien kārtējo reizi atlikusi ziņojuma publiskošanu par lidsabiedrības "Ryanair" lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu Minskā.

Starptautiskā Civilās aviācijas organizācija maijā uzsāka "faktu noskaidrošanas izmeklēšanu" par incidentu ar reisa Atēnas-Viļņa lidmašīnu.

23.maijā pēc lidmašīnas nosēdināšanas Minskā tika aizturēti divi tās pasažieri - opozīcijas žurnālists Ramans Pratasevičs un viņa draudzene Sofija Sapega.

Bija plānots, ka vidusposma ziņojums ICAO padomei tiks prezentēts līdz jūnija beigām, bet gala ziņojums iesniegts septembrī izskatīšanai šajā mēnesī.

"ICAO padome vienojusies atlikt "Ryanair" reisa FR4978 lietas izmeklēšanas ziņojuma izskatīšanu līdz nākamajai sesijai 2022.gada janvārī," e-pasta vēstulē ziņu aģentūrai AFP norādīja Monreālā bāzēta ANO struktūra.

Ir iesniegts "liels datu apjoms", turklāt jāsagaida "papildu skaidrojumi no valstu puses", piebilda ICAO.

Zemo cenu aviobiļetes Jaunumi

28.01.2023

Lielbritānijas zemo cenu lidsabiedrība Flybe pārtrauc darbību

2023. gada 28. janvārī Lielbritānijas zemo cenu lidsabiedrības “flybe” vadība nāca klajā ar paziņojumu, ka ir pārtraukusi savu darbību atcēlusi visus reisus. Lidsabiedrība brīdina pasažierus, aviobiļetes ir atcelti un netiks pārcelti uz citu laiku.
13.08.2022

Ceļojuma atcelšana, bagāžas nozaudēšana: ko patiesībā sedz ceļojuma apdrošināšana?

Šovasar tūrisma nozare atgriezusies līmenī, kāds tas bija pirms Covid-19 pandēmijas. Saskaņā ar "Pasaules tūrisma organizācijas" (The World Tourism Organization jeb UNWTO) datiem, 2022. gada pirmajā ceturksnī tūrisma līmenis pasaulē pieaudzis par 182 procentiem attiecībā pret šo pašu periodu iepriekšējā gadā. Papildus slogs lidostām ir darbinieku trūkums un streiki, kuru dēļ regulāri tiek atcelti reisi. Pērkot aviobiļetes, daudziem rodas sajūta, ka lidsabiedrība uzņemas atbildību par visiem iespējamajiem riskiem, taču beigās visai bieži sanāk vilties.
14.10.2021

Aviokompānija airBaltic visiem darbiniekiem pieprasīs vakcinēšanos pret Covid-19

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka nosaka obligātu prasību no 2021. gada 15. novembra visiem darbiniekiem būt pilnībā vakcinētiem pret Covid-19. Vakcinācijas aptverei palielinoties visā pasaulē, lidsabiedrība uzskata to par ātrāko veidu, lai izkļūtu no pandēmijas.

29.05.2021

«Ryanair» lidmašīnas lietā tiks veikta starptautiska izmeklēšana

Par izmeklēšanas sākšanu saistībā ar “Ryanair” pasažieru lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu Minskā paziņojusi gan Starptautiskā Civilās aviācijas organizācija, gan Lietuva un Polija. Apvienoto Nāciju Starptautiskā Civilās aviācijas organizācija paziņojusi, ka izmeklēs svētdien Minskā veikto “Ryanair” pasažieru lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu.