Zemo cenu aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija airBaltic palielina pārvadāto pasažieru skaitu
Aviokompānija airBaltic palielina pārvadāto pasažieru skaitu
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2020. gada jūlijā no visām trīs Baltijas valstu galvaspilsētām uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā pārvadājusi 151 529 pasažierus jeb par 251% vairāk nekā iepriekšējā mēnesī.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Jūlijs bija otrais pilnais mēnesis kopš mūsu darbības atsākšanas 18. maijā. Mēs esam priecīgi, ka airBaltic ir saglabājusi savienojamību visās Baltijas valstīs, atsākot vairāk lidojumu uz vēl vairākiem galamērķu. Mums paplašinot piedāvāto galamērķu skaitu, mēs turpinām īstenot visus nepieciešamos drošības un veselības pasākumus, lai pasargātu mūsu pasažierus un darbiniekus."

"Jūlijā mēs pārvadājām divarpus reizes vairāk pasažieru un veicām gandrīz divreiz vairāk lidojumu nekā pirms mēneša. Skatoties no mūsu darbības viedokļa, mēs esam gatavi turpināt savienot Baltijas valstis ar pārējo pasauli, taču, ņemot vērā Covid-19 izplatības ierobežošanai paredzētos pasākumus, kas Eiropā ik dienu mainās, mēs esam ierobežoti sasniegt darbības kapacitātes līmeņus, kādus mēs jau bijām paredzējuši jūlijam," papildina Martins Gauss.

Jūlijā airBaltic veica 2 091 lidojumu. airBaltic lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs jūlijā sasniedza 97,1%. Tas norāda, ka vairāk nekā 97 no 100 airBaltic reisiem izlidoja plānotajā laikā vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos.
       Jūlijs, 2020    Jūnijs, 2020    Izmaiņas
 Pasažieru skaits    151529    60409    +251%
Lidojumu skaits    2019    1091    +85%
Maršrutu skaits    53    36    +47%
15 minūšu punktualitātes rādītājs    97,1%    98,2%    -1.1% procentpunkti
 

Šobrīd airBaltic veic tiešos lidojumus no Rīgas uz dažādiem Eiropas biznesa centriem un uz iecienītiem atpūtas galamērķiem. airBaltic arī piedāvā aviobiļetes no Tallinas un Viļņas. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties mājaslapā www.aviokase.lv.

airBaltic cieši sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku. Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar jaunāko informāciju.

Lai uzzinātu vairāk par jaunajiem airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 96,14%  akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder 3,86%. airBaltic veic lidojumus ar 22 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Zemo cenu aviobiļetes Jaunumi

14.10.2021

Aviokompānija airBaltic visiem darbiniekiem pieprasīs vakcinēšanos pret Covid-19

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka nosaka obligātu prasību no 2021. gada 15. novembra visiem darbiniekiem būt pilnībā vakcinētiem pret Covid-19. Vakcinācijas aptverei palielinoties visā pasaulē, lidsabiedrība uzskata to par ātrāko veidu, lai izkļūtu no pandēmijas.

25.06.2021

Lidsabiedrība Ryanair: ceram Rīgu attīstīt kā galamērķi, nevis pārsēšanās punktu

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" Rīgu cer attīstīt kā galamērķi, nevis pārsēšanās punktu, kā to, kompānijas ieskatā, darījusi Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic", otrdien žurnālistiem pauda "Ryanair" izpilddirektors Edijs Vilsons. Viņš norādīja, ka divu lidmašīnu bāze, ko lidsabiedrība plāno atklāt šā gada oktobrī, varētu palīdzēt "Ryanair" Rīgas lidostā pieaudzēt tirgus daļu līdz 20%, kas ir par 12 procentpunktiem vairāk nekā šajā gadā no janvāra līdz maijam.


29.05.2021

«Ryanair» lidmašīnas lietā tiks veikta starptautiska izmeklēšana

Par izmeklēšanas sākšanu saistībā ar “Ryanair” pasažieru lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu Minskā paziņojusi gan Starptautiskā Civilās aviācijas organizācija, gan Lietuva un Polija. Apvienoto Nāciju Starptautiskā Civilās aviācijas organizācija paziņojusi, ka izmeklēs svētdien Minskā veikto “Ryanair” pasažieru lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu.

 
02.05.2021

Lidostā Rīga būs Ryanair bāze. Uz kādām valstīm ceļosim?

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair”, investējot Rīgas lidostā 165 miljonus eiro, šī gada oktobrī atklās jaunu bāzi, kas ikdienā apkalpos divus Rīgā bāzētus gaisa kuģus. Ryanair  lidmašīnas no Rīgas nodrošinās 95 lidojumus nedēļā uz kopumā 30 galamērķiem, tostarp 16 jauniem.