Zemo cenu aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Lidostā Rīga būs Ryanair bāze. Uz kādām valstīm ceļosim?
Lidostā  Rīga būs Ryanair bāze. Uz kādām valstīm ceļosim?
Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair”, investējot Rīgas lidostā 165 miljonus eiro, šī gada oktobrī atklās jaunu bāzi, kas ikdienā apkalpos divus Rīgā bāzētus gaisa kuģus.

“Jaunā bāze Rīgā veicinās ekonomikas atlabšanu un starptautisku savienojamību. Tas ir nozīmīgs notikums visai “Ryanair” grupai, jo radīsim 60 jaunas darba vietas, un liels stimuls lidsabiedrībai “Buzz”,” sacīja “Ryanair” komercdirektors Džeisons Makginess. Arī lidsabiedrības meitasuzņēmums “Buzz” no Polijas izmantos Rīgas bāzi, veicot minētos lidojumus. Minētās lidmašīnas no Rīgas nodrošinās 95 lidojumus nedēļā uz kopumā 30 galamērķiem, tostarp 16 jauniem.

Makginess piebilda, ka “Ryanair” var nodrošināt ilgtermiņa pārvadājumu pieaugumu un plašu savienojamību efektīvas darbības un konkurētspējīgas lidostas maksas dēļ. “Mēs cieši sadarbojamies ar lidostu “Rīga”, lai nodrošinātu izaugsmi un uzlabotu pakalpojumus tiem, kas dzīvo, strādā vai vēlas apmeklēt reģionu. Laikā, kad citas aviosabiedrības samazina strādājošo skaitu, mēs turpinām ieguldīt gan savos darbiniekos, gan lidostās visā Eiropā.”

Lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa sacīja, ka jaunā “Ryan­air” bāze palielinās lidostas konkurētspēju, ļaujot vēl vairāk reģionā nostiprināties kā vienam no centrālajiem lidojumu mezgliem. “2019. gadā bijām viena no ātrāk augošajām lidostām reģionā, bet pandēmijas dēļ pasažieru un lidojumu skaits pērn ievērojami samazinājās.

Bet, neskatoties uz to, turpinājām investēt lidostas attīstībā. Šobrīd kā svarīgāko atslēgas faktoru saredzam vakcināciju un esam priecīgi, ka otrdien valdība paziņoja, ka no 3. maija vakcinēties varēs visi iedzīvotāji, kas noteikti palielinās lidojumu skaitu.”

Savukārt satiksmes ministrs Tālis Linkaits “Latvijas Avīzei” sacīja, ka pozitīvi vērtē gan “Ryanair”, gan Lielbritānijas “British Airways” (no jūlija trīsreiz nedēļā atsāksies lidojumi uz Londonas Hītrovas lidostu. – Aut.) paziņojumu.

“Arī citas aviokompānijas, kas strādāja Rīgas lidostā pirms Covid-19 pandēmijas, aktīvi atjauno savu darbu. Tas apliecina Rīgas kā reģiona aviācijas centra pievilcību, pie kā Latvijas aviācijas nozare ir mērķtiecīgi strādājusi ilgus gadus. Plašāks maršrutu tīkls un labāka savienojamība būs ieguvums arī pasažieriem.”

Neskaitot jau esošos galamērķus, jaunie maršruti vedīs uz Budapeštu, Malagu, Palermo, Parīzes Bovē lidostu, Orhūsu, Bristoli, Gēteborgu, Krakovu, Kijevu, Ļvivu, Memingenu, Varšavas Modlinas lidostu, Romas Čampīno lidostu, Sandefjordu, Frankfurtes Hānas un Venēcijas Trevīzo lidostām.

“Ryanair” lidojumus no Rīgas lidostas nodrošina jau no 2004. gada, šobrīd gada laikā pārvadājot apmēram miljonu pasažieru. Lidsabiedrībai jau ir bāze Viļņā, tāpat netiek izslēgta izplešanās Tallinas lidostā, ņemot vērā, ka “Ryanair” no šī gada pavasara līdz 2024. gada decembrim saņems 210 jaunas “Boeing 737 MAX-8200” lidmašīnas.

“Prognozējam, ka pandēmijas dēļ brīdī, kad lidojumi atgriezīsies vecajās sliedēs, Eiropā par apmēram 30% samazināsies lidojumu kapacitāte, ko plānojam izmantot. Mēs esam finansiāli stabilākā kompānija Eiropā,” sacīja Makginess. Lidsabiedrībā prognozē, ka 2021. gada fiskālais gads tiks pabeigts ar 800–850 miljonu eiro lieliem zaudējumiem.

Zemo cenu aviobiļetes Jaunumi

25.06.2021

Lidsabiedrība Ryanair: ceram Rīgu attīstīt kā galamērķi, nevis pārsēšanās punktu

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" Rīgu cer attīstīt kā galamērķi, nevis pārsēšanās punktu, kā to, kompānijas ieskatā, darījusi Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic", otrdien žurnālistiem pauda "Ryanair" izpilddirektors Edijs Vilsons. Viņš norādīja, ka divu lidmašīnu bāze, ko lidsabiedrība plāno atklāt šā gada oktobrī, varētu palīdzēt "Ryanair" Rīgas lidostā pieaudzēt tirgus daļu līdz 20%, kas ir par 12 procentpunktiem vairāk nekā šajā gadā no janvāra līdz maijam.


29.05.2021

«Ryanair» lidmašīnas lietā tiks veikta starptautiska izmeklēšana

Par izmeklēšanas sākšanu saistībā ar “Ryanair” pasažieru lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu Minskā paziņojusi gan Starptautiskā Civilās aviācijas organizācija, gan Lietuva un Polija. Apvienoto Nāciju Starptautiskā Civilās aviācijas organizācija paziņojusi, ka izmeklēs svētdien Minskā veikto “Ryanair” pasažieru lidmašīnas piespiedu nosēdināšanu.

 
30.04.2021

Ryanair lētas aviobiļetes un tiešie lidojumi

Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. "Ryanair" ir Īrijas lielākā aviokompānija. Tā tika dibināta 1985.gadā un patlaban tā ir arī viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. No Starptautiskās lidostas "Rīga" "Ryanair" lido uz  18 lidostām.
Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz tādām pilsētām kā Oslo, Londona, Līdsa, Dublina, Milāna, Mančestra, Glāzgova, Diseldorfa, Brēmene, Frankfurte, Notingema, Ķelne, Berlīne, Brisele, Valetta,  Pafosa, Žirona   ļauj viegli, ātri un lēti tikt līdz jums nepieciešamajai pilsētai.

25.03.2021

Lidsabiedrība «airBaltic» paplašina galamērķu sarakstu jau no 28. marta

Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” nākusi klajā ar jaunumiem – jau no 28. marta lidojumu ģeogrāfija paplašinās ar Tbilisi (Gruzija), Reikjavīku (Islande), Romu (Itālija), Sanktpēterburgu (Krievija) un Minsku (Baltkrievija).