Zemo cenu aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Lūk, daži noslēpumi, kā iegādāties vislētāko lidojumu jau tagad!

Pirmo gājputnu aizlidošana uz siltākām zemēm ne vienu vien mudina sekot to piemēram un meklēt lētu ceļojumu iespējas rudenim un ziemai. Kā atrast vislētāko piedāvājumu uz izvēlēto galamērķi? Vienas gatavas receptes, protams, šeit nav, taču ir dažas viltības, ko vērts paturēt prātā, meklējot lidojuma biļetes savam ekonomiskajam rudens vai ziemas ceļojumam.

Apkopojam dažus ieteikumus no ceļojumu biroja “Astra tūre”, kas piedāvā arī zemāko cenu aviobiļešu kases pakalpojumus.


Dažās dienās lidojumi ir lētāki


Skaidrs, ka ikviens cenšas pakārtot savu ceļojumu savai ikdienai tā, lai maksimāli neskartu darba laiku un ietaupītu atvaļinājuma dienas. Tieši tādēļ lidojumi ir dārgāki piektdienās un svētdienās. Ja iespējams, tad izvēlies lidojumu otrdienā, trešdienā un sestdienā! Tās, kā redzams aviokompāniju cenu kalendāros, ir lētākas dienas lidojumiem.

 
Aviobiļetes vienai personai nereti ir lētākas


Parasti brīvā laika ceļojumos cilvēki dodas divatā vai nelielā kompānijā. Atlasot lidojumus noteiktam braucēju skaitam, kopējā summa par aviobiļetēm, ļoti iespējams, būs lielāka, nekā atlasot tos pašus lidojumus pa vienam. Kādēļ tā? Rezervēšanas sistēmas ir veidotas tā, lai piedāvātu vienas cenu kategorijas biļetes visiem pasažieriem, pieņemot, ka tie, kas brauc kopā, vēlēsies sēdēt blakus. Taču, iespējams, ka vienīgās divas vietas blakus maksā krietni vairāk, nekā divas vietas – atsevišķi. Un var taču tās dažas stundas lidojuma pavadīt arī atsevišķi, ja tādā veidā iespējams ietaupīt?

 
Esiet elastīgi laika ziņā


Pārsēšanās, šķiet, ir lielākais bieds ceļotājiem, taču ne vienmēr tas ir pamatots. Dažkārt, izvēloties netiešo reisu, iespējams patiešām pamatīgi ietaupīt cenas ziņā un nokļūt galamērķī varbūt tikai pusotru vai pāris stundas vēlāk. Un vispār, ja jau dodaties brīvdienās, kādēļ pie reizes neapskatīt tranzīta pilsētu? Pilsētas ar lielākajām lidostām, caur kurām bieži notiek reisu savienojums, kā Berlīne, Maskava vai Stambula noteikti ir apmeklējuma vērtas.

 
Sekot līdzi pēdējā brīža piedāvājumiem


Ja mērķis ir atpūtas ceļojums, izdevīgāk būs iegādāties pilnos brīvdienu piedāvājumus uz pieprasītākajiem (un tātad arī pārbaudītākajiem) kūrortiem. Pērkot un rezervējot atsevišķi lidojumu, viesnīcu, automašīnas nomu vai citus vietējā transporta pakalpojumus, kopējie izdevumi var būt lielāki nekā īstā brīdī iegādājoties pēdējā brīža atpūtas ceļojumu visai ģimenei.


Salīdziniet cenas aviobiļešu rezervēšanas mājaslapās

Pirms doties uz noteiktas aviokompānijas mājas lapu, ieteicams veikt cenu salīdzināšanu, piemēram, AvioKase.lv. Šādas tiešsaistes aviobiļešu rezervēšanas platformas jūsu vietā atlasa visus iespējamos lidojumus izvēlētajos datumos uz nepieciešamo galamērķi, lai jūs varētu būt drošs, ka izvēlētais ceļojums

Zemo cenu aviobiļetes Jaunumi

1 2 3 4 5
09.03.2021

Aviokompānija airBaltic februārī pārvadājusi 23 530 pasažieru

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 2021. gada februārī pārvadājusi 23 530 pasažieru jeb par 92% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn, liecina tās sniegtā informācija. 2020. gada februārī tā pārvadāja 285 100 pasažieru.08.03.2021

Tūrisma operatori ved uz Tenerifi

Latvijas lielie tūrisma operatori paziņojuši par čartera avioreisu atjaunošanu no 5. marta uz tūristu iecienīto Tenerifi un Ēģipti. Kaut arī tas ir likumdošanas ietvaros un no Viļņas un Tallinas šādi reisi pieejami jau vairākas nedēļas, jārēķinās, ka šajās valstīs pastāv visai ievērojami ierobežojumi.

24.02.2021

2020.gadā pasažieru skaits Eiropā samazinājies līdz 1995.gada līmenim

•    2020.gadā pasažieru skaits Eiropā samazinājies par 1,72 miljardiem •    Mazāka vietējā tirgus un stingrāku ierobežojumu dēļ ES lidostas krīzē cietušas smagāk nekā lidostas ārpus ES
•    Krievijas un Turcijas lidostas atkopjas visstraujāk – Stambula un Maskava 4.ceturksnī kļūst par Eiropas noslogotākajiem gaisa satiksmes mezgliem Rietumeiropas lidostu vidū


02.02.2021

Šonedēļ no Rīgas lidostas var aizlidot uz 24 galamērķiem

Šonedēļ, proti, no 2021. gada 1. februāra, no Starptautiskās lidostas “Rīga” var aizlidot uz 24 galamērķiem, informēja lidostas Komunikācijas vienības vadītāja Laura Kulakova. Regulāros pārvadājumus šobrīd nodrošina četras lidsabiedrības – “airBaltic”, “Finnair”, “Ryanair” un “Lufthansa”.

1 2 3 4 5