Zemo cenu aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Ryanair izziņo jaunu tiešo lidojumu galamērķi no Rīgas uz Zadaru
Ryanair izziņo jaunu tiešo lidojumu galamērķi no Rīgas uz Zadaru

Nupat īru zemo cenu aviokompānija "Ryanair" izziņojusi jaunu maršrutu, piedāvājot interesentiem ceļot no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Zadaru.

Aviobiļetes Rīga - Zadara - Rīga  no 87 Eur / turp un atpalaļ /    Šis maršruts būs kā daļa no Rīgas vasaras galamērķu klāsta. Maršruts interesentiem būs pieejams no 2020. gada maija, un jau tagad iespējams veikt rezervācijas savam ceļojumam. Kā teikts oficiālajā ziņojumā, lidojumi tiks nodrošināti divas reizes nedēļā.

Horvātijā interesantu apskates vietu netrūkst. Pavisam noteikti Horvātija var lepoties ar vēsturiskām pilsētām, kurās izbaudīt gan sauli un jūru, gan arī iepazīt tuvāk gadsimtiem senas ēkas. To visu var atrast tādās piekrastes pilsētās kā jau iepriekšminētā Zadara, Dubrovnika, Splita un Šibenika. Protams, jāizceļ arī fantastiskā daba, kas mijas ar ziliem ūdeņiem, zaļojušiem mežiem, skarbām klintīm un kalniem. Ko vēl apskatīt

Zemo cenu aviobiļetes Jaunumi

09.12.2019

Kad ir izdevīgākais laiks pirkt aviobiļetes?

Nav noslēpums, ka aviobiļešu cenas ir ārkārtīgi mainīgas. Ir dažādi ieteikumi no dažādiem avotiem - par to, kad ir vislabākais laiks, lai iegādātos aviobiļetes.
05.12.2019

airBaltic prezentē Airbus A220 pilnībā aprīkoto lidojumu simulatoru

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2019. gada 3. decembrī pulcēja Latvijas Republikas satiksmes ministru, partnerus, vietējo un starptautisko mediju pārstāvju, lai airBaltic Training centrā, blakus starptautiskajai lidostai “Rīga”, prezentētu augstākā standarta Airbus A220 lidojumu simulatoru.