Zemo cenu aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Ryanair izziņo jaunu tiešo lidojumu galamērķi no Rīgas uz Zadaru
Ryanair izziņo jaunu tiešo lidojumu galamērķi no Rīgas uz Zadaru

Nupat īru zemo cenu aviokompānija "Ryanair" izziņojusi jaunu maršrutu, piedāvājot interesentiem ceļot no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Zadaru.

Aviobiļetes Rīga - Zadara - Rīga  no 87 Eur / turp un atpalaļ /    Šis maršruts būs kā daļa no Rīgas vasaras galamērķu klāsta. Maršruts interesentiem būs pieejams no 2020. gada maija, un jau tagad iespējams veikt rezervācijas savam ceļojumam. Kā teikts oficiālajā ziņojumā, lidojumi tiks nodrošināti divas reizes nedēļā.

Horvātijā interesantu apskates vietu netrūkst. Pavisam noteikti Horvātija var lepoties ar vēsturiskām pilsētām, kurās izbaudīt gan sauli un jūru, gan arī iepazīt tuvāk gadsimtiem senas ēkas. To visu var atrast tādās piekrastes pilsētās kā jau iepriekšminētā Zadara, Dubrovnika, Splita un Šibenika. Protams, jāizceļ arī fantastiskā daba, kas mijas ar ziliem ūdeņiem, zaļojušiem mežiem, skarbām klintīm un kalniem. Ko vēl apskatīt

Zemo cenu aviobiļetes Jaunumi

20.06.2020

Ryanair lētas aviobiļetes un tiešie lidojumi

Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. "Ryanair" ir Īrijas lielākā aviokompānija. Tā tika dibināta 1985.gadā un patlaban tā ir arī viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. No Starptautiskās lidostas "Rīga" "Ryanair" lido uz  18 lidostām.
Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz tādām pilsētām kā Oslo, Londona, Līdsa, Dublina, Milāna, Mančestra, Glāzgova, Diseldorfa, Brēmene, Frankfurte, Notingema, Ķelne, Berlīne, Brisele, Valetta,  Pafosa, Žirona   ļauj viegli, ātri un lēti tikt līdz jums nepieciešamajai pilsētai.

14.03.2020

Ryanair pārtrauks visus reisus uz un no Itālijas

Īrijas zemo cenu aviokompānija “Ryanair” jaunā koronavīrusa izraisītās epidēmijas dēļ no šodien plkst.24 (14.marta plkst.1 pēc Latvijas laika uz laiku pārtrauks visus reisus uz un no Itālijas, kā arī Itālijas iekšzemes lidojumus, teikts lidsabiedrības izplatītajā lidsabiedrības paziņojumā.
09.12.2019

Kad ir izdevīgākais laiks pirkt aviobiļetes?

Nav noslēpums, ka aviobiļešu cenas ir ārkārtīgi mainīgas. Ir dažādi ieteikumi no dažādiem avotiem - par to, kad ir vislabākais laiks, lai iegādātos aviobiļetes.
05.12.2019

airBaltic prezentē Airbus A220 pilnībā aprīkoto lidojumu simulatoru

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2019. gada 3. decembrī pulcēja Latvijas Republikas satiksmes ministru, partnerus, vietējo un starptautisko mediju pārstāvju, lai airBaltic Training centrā, blakus starptautiskajai lidostai “Rīga”, prezentētu augstākā standarta Airbus A220 lidojumu simulatoru.