Zemo cenu aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Ryanair pārtrauks visus reisus uz un no Itālijas
Ryanair pārtrauks visus reisus uz un no Itālijas
Īrijas zemo cenu aviokompānija “Ryanair” jaunā koronavīrusa izraisītās epidēmijas dēļ no šodien plkst.24 (14.marta plkst.1 pēc Latvijas laika uz laiku pārtrauks visus reisus uz un no Itālijas, kā arī Itālijas iekšzemes lidojumus, teikts lidsabiedrības izplatītajā lidsabiedrības paziņojumā.

Vienīgais galamērķis Itālijā, uz kuru “Ryanair” lido no Rīgas, ir Bergamo.

“Ryanair” norāda, ka reisu pārtraukšanas iemesls ir Itālijas valdības lēmums visā valstī noteikt karantīnu jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības dēļ.

Zemo cenu aviobiļetes Jaunumi

20.06.2020

Ryanair lētas aviobiļetes un tiešie lidojumi

Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. "Ryanair" ir Īrijas lielākā aviokompānija. Tā tika dibināta 1985.gadā un patlaban tā ir arī viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. No Starptautiskās lidostas "Rīga" "Ryanair" lido uz  18 lidostām.
Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz tādām pilsētām kā Oslo, Londona, Līdsa, Dublina, Milāna, Mančestra, Glāzgova, Diseldorfa, Brēmene, Frankfurte, Notingema, Ķelne, Berlīne, Brisele, Valetta,  Pafosa, Žirona   ļauj viegli, ātri un lēti tikt līdz jums nepieciešamajai pilsētai.

12.12.2019

Ryanair izziņo jaunu tiešo lidojumu galamērķi no Rīgas uz Zadaru

Zemo cenu aviokompānija "Ryanair" izziņojusi jaunu maršrutu, piedāvājot interesentiem ceļot no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Zadaru.
Šis maršruts būs kā daļa no Rīgas vasaras galamērķu klāsta.
09.12.2019

Kad ir izdevīgākais laiks pirkt aviobiļetes?

Nav noslēpums, ka aviobiļešu cenas ir ārkārtīgi mainīgas. Ir dažādi ieteikumi no dažādiem avotiem - par to, kad ir vislabākais laiks, lai iegādātos aviobiļetes.
05.12.2019

airBaltic prezentē Airbus A220 pilnībā aprīkoto lidojumu simulatoru

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2019. gada 3. decembrī pulcēja Latvijas Republikas satiksmes ministru, partnerus, vietējo un starptautisko mediju pārstāvju, lai airBaltic Training centrā, blakus starptautiskajai lidostai “Rīga”, prezentētu augstākā standarta Airbus A220 lidojumu simulatoru.